Garnki Silit

Garnki Silit to ekskluzywne produkty na całe życie. 

Elementy wyposażenia kuchni, dostarczane przez markę Silit od 1920 roku, to produkty absolutnie ekskluzywne o unikatowej estetyce oraz najwyższej wartości użytkowej. Na ich Garnki Silit pełna oferta w Bello Decorniekwestionowaną jakość składają się: materiał użyty do produkcji, innowacyjność, funkcjonalność, niezawodność, trwałość, nowoczesny design i perfekcja wykonania. Do produkcji garnków Silit wykorzystuje najnowocześniejsze technologie - Sicomatic®, Silargan®, e30 - dzięki czemu przygotowywanie posiłków nabiera zupełnie nowego wymiaru. Pozbawione niklu garnki ceramiczne to 100% zdrowego gotowania bez obecności bakterii. Dodatkowo naczynia powleczone są specjalną powłoką odporną na zarysowania oraz zapobiegającą przywieraniu potraw. Niezwykłe kolory garnków czynią je jednymi z najbardziej wyróżniających się naczyń do gotowania na rynku europejskim. 

Garnki marki Silit zapewniają przygotowywanie potraw na najwyższym poziomie jakościowym, ich wspomniana już wcześniej powłoka dzięki jonom srebra jest antybakteryjna. Wszystkie kolorowe i czarne Garnki Silit można bezpiecznie myć w zmywarce.  

Właściwości techniczne:
Materiał: Silargan®, Sicomatic®, e30 - bez niklu, zaawansowana technologia ceramiczna.
Zmywarka: TAK
Rodzaj kuchenki: wszystkie rodzaje kuchenek w tym indukcja
Gwarancja: 30 lat
Wyprodukowane w Niemczech.
 
 
Zapraszamy do naszego salonu z ekspozycją garnków marki Silit. Przy naszym magazynie mieści się nasz salon ekspozycyjny z aktualną ofertą Silit. 
xmas_popup

Kategorie w sklepie!