Garnki Silit

   

Szukasz najlepszego kompletu garnków dla siebie i swojej rodziny ?

Chcesz poczuć prawdziwy smak potraw, gotować energooszczędnie i zdrowo - bez metali ciężkich ? 

Wybierz profesjonalną markę naczyć ceramicznych SILIT i ciesz się nimi bez końca!

 
 
Jakie korzyści płyną dla Ciebie z zakupu garnków Silit ?
 
1. Ultratrwała powłoka Silargan opatentowana przez Silit (połaczenie stali i ceramiki, powłoka nie zawiera metali ciężkich w tym niklu, jest bardzo odporna na zarysowania).
2. Idelne dla alergików, nie zawierają metali ciężkich w tym niklu,  zobacz badania .
3. Garnki o najwyższym współczynniku energooszczędności dzieki jednorodnemu szkieletowi (dzięki garnkom Silit statystyczna rodzina 4 osobowa, gotująca obiad dwudaniowy codziennie, zaoszczędzi gotując na garnkach Silit około 300 zł rocznie w stosunku do zwykłych garnków stalowych.
4. Wysokiej jakości pokrywy z hartowanego szkła z nienagrzewającym się uchwytem (szkło hartowane jest bardzo odporne na stłuczenia).
5. Uchwyty garnków wykonane z najwyższej jakości stali, nie nagrzewają się dzięki specjalnej technice montażu na dystansach.
6. Garnki produkowane w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Niemczech co gwarantuję, że proces produkcyjny jest wg. najwyższych standardów i trosce o Twoje zdrowie!
 
PRZETESTUJ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ SILIT ZA DARMO!
Zadzwoń i poznaj szczegóły. 
tel. 22 34 999 14
 

Garnki Silit to ekskluzywne produkty na całe życie. 

Elementy wyposażenia kuchni, dostarczane przez markę Silit od 1920 roku, to produkty absolutnie ekskluzywne o unikatowej estetyce oraz najwyższej wartości użytkowej. Na ich niekwestionowaną jakość składają się: materiał użyty do produkcji, innowacyjność, funkcjonalność, niezawodność, trwałość, nowoczesny design i perfekcja wykonania. Do produkcji garnków Silit wykorzystuje najnowocześniejsze technologie - Sicomatic®, Silargan®, e30 - dzięki czemu przygotowywanie posiłków nabiera zupełnie nowego wymiaru. Pozbawione niklu garnki ceramiczne to 100% zdrowego gotowania bez obecności bakterii. Dodatkowo naczynia powleczone są specjalną powłoką odporną na zarysowania oraz zapobiegającą przywieraniu potraw. 
Garnki Silit zapewniają przygotowywanie potraw na najwyższym poziomie jakościowym, ich wspomniana już wcześniej powłoka dzięki jonom srebra jest antybakteryjna. Wszystkie kolorowe i czarne Garnki Silit można bezpiecznie myć w zmywarce. 
Garnki można również obejrzeć na ekspozycji i osobiście zakupić w naszej siedzibie w Raszynie przy Okęciu. Zapraszamy :)
 

xmas_popup

PROMOCJA: Rabat 12% na markę SILIT  Wpisz kod: SILIT w koszyku

Kategorie w sklepie!