Garnki SILIT Quadro Black - zestaw 3 garnków z pokrywkami + rondel ZDROWE GOTOWANIE

  • Kod produktu 21.0929.5112
Cena: 2.186,80 zł
Poprzednia cena: 2.499,00 zł
Producent: Silit
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Silit

Szukasz najlepszego kompletu garnków dla siebie i swojej rodziny ?

Chcesz poczuć prawdziwy smak potraw, gotować energooszczędnie i zdrowo - bez metali ciężkich ? 

Garnki Silit Quadro są właśnie dla Ciebie.
 
Jakie korzyści płyną dla Ciebie z zakupu garnków Silit ?
 
1. Ultratrwała powłoka Silargan opatentowana przez Silit (połaczenie stali i ceramiki, powłoka nie zawiera metali ciężkich w tym niklu, jest bardzo odporna na zarysowania).
2. Idelne dla alergików, nie zawierają metali ciężkich w tym niklu,  zobacz badania .
3. Garnki o najwyższym współczynniku energooszczędności dzieki jednorodnemu szkieletowi (dzięki garnkom Silit statystyczna rodzina 4 osobowa, gotująca obiad dwudaniowy codziennie, zaoszczędzi gotując na garnkach Silit około 300 zł rocznie w stosunku do zwykłych garnków stalowych.
4. Wysokiej jakości pokrywy z hartowanego szkła z nienagrzewającym się uchwytem (szkło hartowane jest bardzo odporne na stłuczenia).
5. Uchwyty garnków wykonane z najwyższej jakości stali, nie nagrzewają się dzięki specjalnej technice montażu na dystansach.
6. Garnki produkowane w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Niemczech co gwarantuję, że proces produkcyjny jest wg. najwyższych standardów i trosce o Twoje zdrowie!

 

Właściwości techniczne:
Materiał: Silargan®, bez niklu - o Silarganie poczytasz poniżej.
Zmywarka: TAK 
Kuchenka: wszystkie rodzaje w tym indukcja
Gwarancja: 30 lat
Produkcja: Niemcy 
Żaroodporne: TAK
Uchwyty: Nie nagrzewają się 
 
 

Garnki Silit Quadro Black - komplet 3 garnków z pokrywkami oraz rondel

Seria Quadro marki Silit to absolutna rewolucja w świecie kulinarnym, która pozwala na innowacyjne spojrzenie i otwiera nowe możliwości dla kuchenek - czworokątny profil stwarza możliwość pełnego wykorzystania ich powierzchni. 
Korzyści dla Ciebie to ultranowoczesna powłoka odporna na uszodzenia i zarysowanie, która stwarza idelna warunki do zdrowego gotowania. 30 letnia gwarancja i produkcja w Niemczech, szklane pokrywki z hartowanego szkła, energooszczędna konstrukcja, która szybko się nagrzewa i dług utrzymuję ciepło.

Garnek Silit Quadro 6.8lGarnek Silit Quadro 3.7lGarnek Silit Quadro 2.0 lGarnek Silit Quadro 2l

Garnki Silit - skład zestawu:Właściwości garnków Silit
- garnek niski z pokrywą, 16 cm 2 l
- garnek wysoki z pokrywą, 18 cm 3,7 l
- garnek wysoki z pokrywą, 22 cm 6,8 l
- rondel bez pokrywy, 16 cm 2 l

 
 
 

Garnki Silit Quadro - naczynia na całe życie

Seria Quadro marki Silit to absolutna rewolucja w świecie kulinarnym, która pozwala na innowacyjne spojrzenie i otwiera nowe możliwości dla kuchenek - czworokątny profil stwarza możliwość pełnego wykorzystania ich powierzchni. Unikatowa forma sprawia, że naczynia mogą stanowić najmocniejszy element ozdobny kuchni i jadalni - doskonale nadają się nie tylko do przygotowywania i przechowywania, ale także serwowania potraw, świadcząc o wyszukanym guście gospodarzy.
Naczynia Quadro to zjawiskowy design i niebywała funkcjonalność. Wykonane z innowacyjnego materiału Silargan®, są bardzo trwałe, odporne na wszelkie zadrapania, bezpieczne dla zdrowia (nie zawierają niklu). Wyjątkowo gładka powierzchnia ceramiczna zapewnia higienę i łatwość w utrzymaniu czystości. Dodatkowo, dzięki powłoce Silargan®, potrawy nie przypalają się i nie przywierają do powierzchni naczyń.
Dzięki najnowszej technologii użytej podczas produkcji, możesz mieć pewność, że nawet po wielu latach użytkowania naczynia nie stracą na swojej jakości i estetyce. Ich zakup to trafiona inwestycja na całe życie. 
 

Technologia Silargan® to krok milowy w badaniu kierunku rozwoju materiału na nowoczesne naczynia kuchenne przeprowadzonym przez firmę Silit. Silargan® jest dzisiaj symbolem najwyższej jakości naczyń kuchennych oraz znany jest na całym świecie jako jedyny w swoim rodzaju.

Nadzwyczaj zdrowa i odporna na wysokie temperatury ceramika wykonana w nowoczesnej technologii jest w temperaturze 860 stopni warstwowo łączona z ferromagnetyczną stalą tworząc nierozerwalną kombinację materiałów. Silargan® jest supermocny, odporny na zarysowania oraz bardzo trwały. Ceramiczna powierzchnia jest w przeciwieństwie do innych materiałów niemal całkowicie gładka, higieniczna, nie wywiera wpływu na smak potraw, a jej blask nie zanika. 

Gładka powierzchnia Silargan® jest dziecinnie łatwa w pielęgnacji oraz wyjątkowo oszczędna, gdy użytkowana jest wraz z nowoczesnymi kuchniami wykonanymi z ceramiki szklanej. Supermocny rdzeń stalowy, połączony w jedną całość z ciemną powierzchnią zapewnia optymalne przechowywanie oraz uwalnianie ciepła. 

Silargan® nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. W przeciwieństwie do tradycyjnych naczyń kuchennych, naczynia wykonane z Silarganu® mogą być nieograniczenie używane na kuchniach indukcyjnych oraz sensorowych.

 
Zestaw został zaprezentowany w programie Pani Gadżet w Kwietniu 2014 r.: 
 

http://player.pl/programy-online/pani-gadzet-odcinki,160/odcinek-7,S07E07,28857.html 

 
 
Silit gwarantuje 30-letnią, wysoką jakość ceramicznej powierzchni Silargan. 
 

 

Zastosowanie do następujących kuchenek:

 

Zapraszamy na krótką prezentację produktu:

Polecamy również:

 

589,30 zł
779,41 zł
1.045,54 zł
974,58 zł
911,21 zł
976,80 zł
958,00 zł


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki