Garnek SILIT Nature Blue - śr. 24 cm / poj. 6,4 l + pokrywka / 30 lat gwarancji / bez niklu

  • Kod produktu 21.0229.9493
Cena: 658,90 zł
Poprzednia cena: 799,00 zł
Producent: Silit
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Silit

Silit Nature Blue - garnek wysoki 6,4 l

Specjalna technologia zastosowana w pokrywie garnka chroni przed poparzeniem oraz umożliwia szczelne zamknięcie garnka, odparowanie oraz odcedzanie bez rozpryskiwania. Bezpieczne i ergonomiczne uchwyty wykonane zostały ze stali nierdzewnej i nie nagrzewają się. 
Średnica: 24 cm
Pojemność: 6,4 l
Garnek Silit Nature 6.4l
 
Materiał: Silargan®, bez niklu
Zmywarka: TAK 
Rodzaj kuchenki: wszystkie rodzaje
Gwarancja: 30 lat
 

Silit Nature Blue

Garnki Nature Blue marki Silit to synonim zdrowego gotowania, oszczędności czasu, energii oraz dobrego stylu. Praktyczny charakter naczyń przejawia się w ich ergonomicznej formie - wykonane ze stali nierdzewnej uchwyty są bardzo wygodne i nie nagrzewają się, zaś łatwe utrzymanie w czystości gwarantuje idealnie gładka powierzchnia oraz brak wgłębień wewnątrz (łagodne przejście boków w dno). Pokrywy naczyń wyposażone zostały w specjalne otwory, które chronią przed poparzeniem, umożliwiając jednocześnie szczelne zamknięcie, odparowanie i odcedzenie bez rozpryskiwania.
Do produkcji naczyń użyto technologii Silargan® - wyjątkowo zdrowej, antybakteryjnej, nie wpływającej na smak potraw, wytrzymałej i odpornej na wszelkie zadrapania i zniszczenia powłoki ceramicznej, którą bez obaw można myć w zmywarkach, jak również używać na wszystkich rodzajach kuchenek (indukcyjna, elektryczna, gazowa, ceramiczna). Wykonane w ferromagnetycznej technologii dno bardzo szybko nagrzewa się i równomiernie rozkłada ciepło.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki