Garnek SILIT Vitaliano Nero - śr. 24 cm / poj. 8,5 l + pokrywka / 30 lat gwarancji / bez niklu

  • Kod produktu 21.0327.0782
Cena: 1.035,75 zł
Producent: Silit
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Silit

Silit Vitaliano Nero - garnek poj. 8,5 litra idealny do gotowania warzyw

- pojemności 8,5 l
- średnica 24 cm,
- wysokość 21 cm 
 
Właściwości techniczne:
Materiał: Silargan®, bez niklu, powłoka Silargan® jest antybakteryjna (powłoka z jonami srebra) i nie zawiera niklu, dlatego też naczynia Silit są idealną propozycją dla alergików.
Zmywarka: TAK
Rodzaj kuchenki: wszystkie rodzaje kuchenek
Gwarancja: 30 lat
 

Silit Nero - naczynia na całe życie

Przygotowywanie posiłków w produktach marki Silit to prawdziwa przyjemność. Utrzymane w pięknym, śródziemnomorskim stylu w kolorystyce eleganckiej, głębokiej czerni z pewnością staną się ozdobą każdej kuchni. Wykonane zostały z zastosowaniem eco-technologii Silargan® - powłoki ceramicznej trwalszej od stali, dzięki której nawet po wielu latach użytkowania zachowają swoje walory estetyczne. Powłoka Silargan® jest antybakteryjna (powłoka z jonami srebra) i nie zawiera niklu, dlatego też naczynia Silit są idealną propozycją dla alergików. Wyjątkowo gładka powierzchnia sprawia, że przygotowywane potrawy nie przypalają się i nie przywierają do ich powierzchni, nawet jeśli podda się je działaniu bardzo wysokiej temperatury. 
 
Dodatkową zaletą jest szkielet naczyń - ferromagnetyczny - który sprawia, że można używać ich na wszystkich rodzajach kuchenek. Trwały, jednoelementowy rdzeń bardzo szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło. Dzięki temu, że uchwyty zostały wykonane ze stali nierdzewnej, potrawy można także piec w piekarnikach. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki