Garnek SILIT Vitaliano Rosso - śr. 24 cm / poj. 6,2 l + pokrywka / 30 lat gwarancji / bez niklu

  • Kod produktu 21.0227.4933
Cena: 514,25 zł
Poprzednia cena: 935,00 zł
Producent: Silit
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Silit

Garnek 6,2 l Rosso Silit  

Garnek o pojemności 6,2 l i średnicy 24 cm.
Garnek Silit Vitaliano 6.2
 
Właściwości techniczne:
Materiał: Silargan®, bez niklu
Zmywarka: TAK
Rodzaj kuchenki: można używać na wszystkich rodzajach kuchenek

 

Silit Rosso - naczynia na całe życie

Naczynia Silit z serii Rosso utrzymane są w designie śródziemnomorskim. Piękny, głęboki kolor rosso sprawia, że z pewnością staną się mocnym akcentem ozdobnym w kuchni. Nie jest to jednak jedyna zaleta, która przemawia za kupnem produktów z tej linii. Znajdujący się na ich dnie ferromagnetyczny szkielet wyśmienicie przewodzi ciepło, dzięki czemu bardzo szybko się nagrzewają, gwarantując oszczędność czasu i energii. Naczynia zostały pokryte zdrową, antybakteryjną, bardzo mocną powłoką ceramiczną Silargan®, nadzwyczaj odporną na zadrapania i działanie wysokich temperatur. Wolną od niklu, a więc odpowiednią dla alergików.
 
Rosso Silit to nowa jakość gotowania - umożliwia przygotowanie nie tylko zdrowych, ale i smacznych potraw, ponieważ dzięki wykorzystanej do produkcji technologii naczynia nie wpływają na ich smak.
Bardzo ważny jest również fakt, że można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek - indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych i sensorowych.  Wykonane ze stali nierdzewnej uchwyty sprawiają, że nadają się także do piekarnika. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki