Garnki SILIT Vitaliano Rosso - zestaw 4 garnków ze szklanymi pokrywami + rondelZDROWE GOTOWANIE

 • Kod produktu Brak
Cena: 2.302,65 zł
Producent: Silit
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Silit
 
 
 
 
 
 
Skład zestawu:
 • garnek wysoki: 2,7 l; Ø  18 cm, wys. 12 cm + pokrywka szklana
 • garnek niski:    3,1 l; Ø  22 cm, wys. 9 cm + pokrywka szklana
 • garnek wysoki: 4,7 l; Ø  22 cm, wys. 14 cm + pokrywka szklana
 • garnek wysoki: 6,2 l; Ø  24 cm, wys. 15 cm + pokrywka szklana
 • rondel: 1,3 l; Ø 16 cm, wys. 7,5 cm
 
 

Jakie korzyści płyną dla Ciebie z zakupu garnków Silit:

 • Ultratrwała powłoka Silargan opatentowana przez Silit (połaczenie stali i ceramiki, powłoka nie zawiera metali ciężkich w tym niklu, jest bardzo odporna na zarysowania).
 • Idelne dla alergików, nie zawierają metali ciężkich w tym niklu.
 • Garnki o najwyższym współczynniku energooszczędności dzieki jednorodnemu szkieletowi (dzięki garnkom Silit statystyczna rodzina 4 osobowa, gotująca obiad dwudaniowy codziennie, zaoszczędzi gotując na garnkach Silit około 300 zł rocznie w stosunku do zwykłych garnków stalowych.
 • Wysokiej jakości pokrywy z hartowanego szkła z nienagrzewającym się uchwytem (szkło hartowane jest bardzo odporne na stłuczenia).
 • Uchwyty garnków wykonane z najwyższej jakości metalu, nie nagrzewają się dzięki specjalnej technice montażu na dystansach.
 • Garnki produkowane w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Niemczech, co gwarantuję, że proces produkcyjny odbywa się wg. najwyższych standardów.
 
 
Właściwości techniczne i użytkowe
 
Materiał: Silargan®, bez niklu, ultratrwała powłoka odporna na zarysowania, antyalergiczna (więcej o materiale poniżej)
Zmywarka: TAK
Kuchenka: wszystkie rodzaje w tym indukcja
Gwarancja: 30 lat na powłokę, 2 lata na pozostałe elementy
Produkcja: Niemcy
Dla Alergików: Tak - nie zawiera niklu i innych metali ciężkich
Piekarnik: do 250°C (bez pokrywy) / do 180°C (z pokrywą)
Lodówka: Tak, można przechowywać potrawy w lodówce bez przykrycia
 

Silit Vitaliano - naczynia na całe życie

Seria Vitaliano to naczynia kuchenne w głębokich, pięknych kolorach - czarnym i bordowym (Vitaliano Nero, Vitaliano Rosso). Obejmuje garnki wykonane z ceramiki Silargan®, opatentowanej przez markę Silit, oraz stali nierdzewnej. Ceramika charakteryzuje się wyjątkową trwałością, dlatego decydując się na zakup tych produktów możesz mieć pewność, że będą one gościć w Twej kuchni przez wiele lat w niezmiennej jakościowo i estetycznie formie. Nawet pod wpływem bardzo wysokich temperatur posiłki nie przywierają do powierzchni, zaś ferromagnetyczny szkielet zapewnia doskonałe przewodzenie fal magnetycznych. Antybakteryjna powłoka z jonami srebra umożliwia przygotowywanie zdrowych dań, zaś brak obecności niklu sprawia, że naczynia idealnie nadają się dla alergików.
 
Naczynia wykonane w technologii Silargan® można używać na wszystkich rodzajach kuchenek: indukcyjnych, elektrycznych, gazowych, ceramicznych. Idealnie gładka powierzchnia sprawia, że utrzymanie ich w czystości jest banalnie proste. Izolowane boczne uchwyty wykonane są z wysokiej jakości metalu, zaś szklana pokrywa z metalowym rantem z hartowanego szkła.
 
 
Silit gwarantuje 30-letnią, wysoką jakość ceramicznej powierzchni Silargan.
 
 

Technologia Silargan® to krok milowy w badaniu kierunku rozwoju materiału na nowoczesne naczynia kuchenne przeprowadzonym przez firmę Silit. Silargan® jest dzisiaj symbolem najwyższej jakości naczyń kuchennych oraz znany jest na całym świecie jako jedyny w swoim rodzaju.

Nadzwyczaj zdrowa i odporna na wysokie temperatury ceramika wykonana w nowoczesnej technologii jest w temperaturze 860 stopni warstwowo łączona z ferromagnetyczną stalą tworząc nierozerwalną kombinację materiałów. Silargan® jest supermocny, odporny na zarysowania oraz bardzo trwały. Ceramiczna powierzchnia jest w przeciwieństwie do innych materiałów niemal całkowicie gładka, higieniczna, nie wywiera wpływu na smak potraw, a jej blask nie zanika.

Gładka powierzchnia Silargan® jest dziecinnie łatwa w pielęgnacji oraz wyjątkowo oszczędna, gdy użytkowana jest wraz z nowoczesnymi kuchniami wykonanymi z ceramiki szklanej. Supermocny rdzeń stalowy, połączony w jedną całość z ciemną powierzchnią zapewnia optymalne przechowywanie oraz uwalnianie ciepła.

Silargan® nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. W przeciwieństwie do tradycyjnych naczyń kuchennych, naczynia wykonane z Silarganu® mogą być nieograniczenie używane na kuchniach indukcyjnych oraz sensorowych.

 

 Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki