Lekue - Zestaw do gotowania na parze, zielony

  • Kod produktu 3400702V09U004
Cena: 158,00 zł
Poprzednia cena: 199,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Zestaw do gotowania na parze, zielony 

Hermetyczny zestaw z silikonu do gotowania na parze - oszczędza czas i energię. Inspirowany kuchnią azjatycką, wykonany z odpornego na wysokie i niskie temperatury silikonu, nadaje się do gotowania dwóch potraw jednocześnie. Pozwala przygotować smaczne i pełnowartościowe posiłki – idealne rozwiązanie dla zapracowanych i dla wszystkich, którzy dbają o linię.
 
Silikon jest powłoką nieprzywieralną, bardzo trwałą i komfortową w użytkowaniu. Nie pozwala na rozwój bakterii. Żywność nie przylepia się do powłoki i nie przypala się. Nie ma problemów z wyjęciem jej z garnka. Zapachy gotowanych równocześnie potraw nie przenikają się.
Łatwy do utrzymania w czystości – można myć w zmywarce.
 
Sposób użycia:
Umieść potrawy, które mają się dłużej gotować, w dolnej części i umieść zestaw na garnku o średnicy 20–22 cm z wrzącą wodą (upewnij się, że woda nie dotyka zestawu). Nigdy nie stawiaj zestawu bezpośrednio na ogniu.
 
Kolor: zielony
Wymiary: 24 cm (wys.)
Materiał: silikon platinum
Inne: umożliwia przygotowanie dwóch potraw jednocześnie. Nie stawiać bezpośrednio na ogniu.

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki