Lekue - naczynie do pieczenia boczku

  • Kod produktu 0220250R14M150
Cena: 86,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - naczynie do pieczenia boczku

Naczynie do pieczenia boczku marki Lekue pozwala na uzyskanie chrupiącego boczku w zaledwie 3-4 minuty. Boczek będzie chrupiący, ale nie za suchy. Można go dodawać do jajek, sałatki lub podawać w formie chipsów.
 
Zestaw zawiera:
  • Czerwony, karbowany talerz wykonany z materiału odpornego na wysokie temperatury oraz przystosowany do używania w kuchence mikrofalowej. Dzięki głębokim rowkom tłuszcz jest zbierany w czasie pieczenia oraz oddzielany od boczku.
  • Przezroczystą, wentylowaną pokrywkę pozwalającą na wydostawanie się pary wodnej. Dzięki temu boczek ma lekko chrupiącą powierzchnię. Pokrywka chroni mikrofalówkę przed zabrudzeniem.
Uchwyty nie nagrzewają się. Naczynie można bezpiecznie wyjmować z mikrofalówki – bez obawy o poparzenie.
Odpowiednio wyprofilowany dzióbek ułatwia usuwanie tłuszczu z talerza.
Naczynie umożliwia pieczenie 6 plastrów boczku jednocześnie.
 
Wymiary: 28 x 25 x 7 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiał: polipropylen
Produkt jest wolny od BPA.
Opakowanie: opakowanie typu sleeve
Gwarancja: 2 lata
Mycie w zmywarce: tak
 

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki