Lekue - Naczynie NATIVE do gotowania makaronu

  • Kod produktu 0200702N07M017
Cena: 108,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Naczynie Native do gotowania makaronu

Prosto, szybko i higienicznie - naczynie do gotowania potraw w kuchence mikrofalowej, stworzone z myślą o ludziach zabieganych, mających mało czasu, ale jednocześnie świadomych, jak ważne jest zdrowe i dobrze zbilansowane odżywanie.
  • Naczynie jest przeznaczone do gotowania każdego rodzaju makaronu (łącznie z nadziewanymi, typu ravioli, tortellini). Estetycznie zaprojektowane, służy też do podawania gotowego dania bezpośrednio na stół.
  • Makaron, zależnie od kształtu, gotuje się od kilku do kilkunastu minut w takiej ilości wody, która całkowicie go zakrywa (świeżą pastę - minimum 4 minuty, kupiony makaron - minimum 8). Czas gotowania zależy też od mocy kuchenki mikrofalowej.
  • Po umieszczeniu pokrywy na naczyniu, wstawić do kuchenki (moc 800W). Gotować według czasu podanego na opakowaniu makaronu i preferencji smakowych. Wyjąć z kuchenki używając rękawicy ochronnej. Zostawić na minutę, aby makaron "odpoczął" i dopiero wtedy zdjąć pokrywę.
  • Aby odcedzić makaron, odwrócić pokrywę "do góry nogami" - tak, by jej wyższą ściankę nałożyć na naczynie. Po odcedzeniu zamieszać. Ugotowany makaron można w naczyniu połączyć z sosem.
Kolor: biały + pomarańczowy
Wymiary: 28 x 11 x 11.1 cm [dł. x szer. x wys.]; poj. 1.5 litra
Materiał: silikon platinum, tworzywo PBT
Kolekcja: Native

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki