Lekue - Naczynie Native do omletu

  • Kod produktu 3402700R10U008
Cena: 67,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Naczynie Native do omletu 

Sycący lunch lub obiad - z kuchenki mikrofalowej lub piekarnika. Naczynie jest przeznaczone do przygotowywania omletów - z dodatkami lub bez. Dla ludzi zabieganych, mających mało czasu, ale świadomych, jak ważne jest zdrowe i dobrze zbilansowane odżywianie. Przygotowanie dania jest bardzo proste: wystarczy połączyć w misce jajka z mlekiem, szczyptą soli i jakimkolwiek dodatkiem (cebulą, pieczarkami, papryką, serem roquefort itd), przelać do naczynia NATIVE i włączyć kuchenkę (czas gotowania zależy od jej mocy). Trzymając za rączki naczynia, przełożyć je na drugą stronę na dodatkowe 30 sekund.
 
Przy wyjmowaniu z kuchenki użyć rękawicy ochronnej (uwaga na zebraną w naczyniu parę wodną). Odczekać kilka sekund.
 
Przed pierwszym użyciem naczynie należy umyć, a po wysuszeniu nasmarować tłuszczem. W piekarniku umieszczać na dolnej półce. Nie używać funkcji "grill" w piekarniku ani w mikrofalówce. Nie stosować ostrych gąbek do mycia, ostrych narzędzi i noży. W opakowaniu znajduje się pięć prostych i czytelnych przepisów, które mogą stanowić inspirację do dalszych kuchennych przygód z omletami.
 
Wymiary: 23 x 10 x 3.5 cm [dł. x szer. x wys.]; 250 ml [poj.]
Materiał: silikon platinum

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki