Lekue - Zestaw NATIVE do sushi

  • Kod produktu 3000018SURM017
Cena: 182,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Zestaw NATIVE do sushi 

Zestaw (naczynie do gotowania ryżu, szpatuła o specjalnym kształcie i mata makisu) służy do przygotowania sushi w domu. Przygotowanie puszystego, delikatnego ryżu (specjalny ryż do sushi, wypłukany w zimnej wodzie) w mikrofalówce zajmuje 12-14 minut. Ugotowany ryż należy zamieszać szpatułą, pozwolić mu "odpocząć" przez kilka minut i dodać sos z octu ryżowego, cukru i soli. Mata makisu umożliwi idealne zrolowanie sushi.
 
Do zestawu dołączono:
  • instrukcję obrazkową, jak przygotować różne rodzaje sushi (hosomaki, uramaki, futomaki)
  • podpowiedzi listy zakupów przed kulinarną przygodą z japońszczyzną
  • tabelę z podziałem na rodzaje ziaren, gramaturą i czasami gotowania (należy ja traktować orientacyjnie ze względu na różną moc kuchenek mikrofalowych). Przyjmuje się, że porcja dla jednej osoby to 60 g.
13 x 17.7 cm [śr. x wys.]; poj. 1 litr
Materiał: Silikon platinum, tworzywo sztuczne, PBT

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki