OXO Good Grips - Szczotki do miejsc trudno dostępnych, 2 szt.

  • Kod produktu 1285700V3MLNYK
Cena: 35,00 zł
Poprzednia cena: 39,00 zł
Producent: OXO
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
OXO

OXO - Szczotki do miejsc trudno dostępnych, 2 szt. 

Szczotki do czyszczenia miejsc trudno dostępnych - do fug, narożników, krawędzi, szczelin.
 
SZCZOTECZKA DO CZYSZCZENIA FUG I SZCZELIN
Przeznaczona do wszelkich ciasnych, wąskich przestrzeni - można nią idealnie wyczyścić również zakamarki i prowadnice drzwi kabin prysznicowych, baterie łazienkowe i kuchenne. Wąskie rzędy mocnego włosia łatwo usuwają brud, pleśń i osad z mydła. Kauczukowe wykończenie wierzchu zapewnia komfort i bezpieczeństwo, zapobiegając odgniataniu kciuka podczas dociskania szczotki.
 
SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA NAROŻNIKÓW I KRAWĘDZI
Wyposażona w dwie końcówki - z twardego włókna i z kauczuku - wyczyści wszystkie zakamarki w domu. Specjalnie wyprofilowane włókno jest idealne do czyszczenia ciasnych miejsc, np. narożników w kabinie prysznicowej, krawędzi wanny czy parapetów z brudu, kurzu, osadów. Kauczukowa końcówka ułatwia pozbycie się brudu i osadów z wąskich szczelin, np. wokół odpływów umywalek i wanien.
 
OBIE SZCZOTKI
Wykonane z bardzo trwałego włókna, mają miękkie, superwygodne, antypoślizgowe uchwyty. Doskonale leżą w dłoni, nie wyślizgują się nawet gdy szczotka jest mokra i amortyzują wstrząsy wytwarzane podczas szorowania, dzięki czemu dłoń nie męczy się.
 
Specyfikacja:
Kolor: czarny + czerwony
Wymiary: 2 x 16.8 cm; 1.5 x 16 cm [szer. x dł.]
Materiał: Tworzywo sztuczne

Oxo

Użyteczność jest tą wartością, którą już w fazie projektu kieruje się amerykańska marka Oxo. Ergonomiczne, ponadpokoleniowe, produkowane z myślą o ułatwieniu pracy w kuchni narzędzia zaproponowane przez nią po raz pierwszy w 1990 roku zapoczątkowały nowy standard dla producentów z całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Oxo zdobyły ponad 150 prestiżowych, międzynarodowych nagród przyznawanych nie tylko pod względem wygody i sprawności użycia, ale również designu.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki