OXO Good Grips - Nóż do pieczywa

  • Kod produktu 22481V2MLNYK
Cena: 55,00 zł
Producent: OXO
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
OXO

OXO - Nóż do pieczywa

Nóż do pieczywa z kolekcji Good Grips marki OXO. Wygodnie i łatwo pokroi świeży chleb z chrupiącą skórką, bułeczki, bagietki, drożdżówki, brioszki.
Twarde skórki, miękki środek - ząbkowane ostrze świetnie radzi sobie ze wszystkim, dając apetyczne, schludne kromki z minimalną ilością okruchów. Można nim też posiekać czekoladę i pokroić duże owoce, np. arbuzy i melony. Utrzymaniu noży w dobrym stanie przez długi czas sprzyja mycie ręczne w ciepłej wodzie z płynem do naczyń. Po umyciu wytrzeć miekką ściereczką i osuszyć.
  • bardzo ostry,
  • ostrze ze stali nierdzewnej o długości 20.5 cm,
  • antypoślizgowy, miękki uchwyt bardzo pewnie i stabilnie trzyma się dłoni.
Specyfikacja:
Kolor: czarny + srebrny,
Wymiary: 
3.6 x 2.5 x 33.5cm [szer. x gł. x dł.],
Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne.

Oxo

Użyteczność jest tą wartością, którą w fazie projektu kieruje się amerykańska marka Oxo. Ergonomiczne, ponadpokoleniowe, produkowane z myślą o ułatwieniu pracy w kuchni narzędzia zaproponowane przez nią po raz pierwszy w 1990 roku zapoczątkowały nowy standard dla producentów z całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Oxo zdobyły ponad 150 prestiżowych, międzynarodowych nagród przyznawanych nie tylko pod względem wygody i sprawności użycia, ale również designu.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki