OXO Good Grips - Nóż szefa kuchni

  • Kod produktu 22581V2MLNYK
Cena: 73,00 zł
Producent: OXO
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
OXO

OXO - Nóż szefa kuchni

Nóż szefa kuchni z kolekcji Good Grips marki OXO. Wygodnie i łatwo tnie na kawałki, w kostki, szatkuje, plasterkuje i sieka zioła, warzywa, owoce i inne produkty.
  • Bardzo efektywny - szerokie ostrze o długości 20 cm, w połączeniu ze świetnym wyważeniem między rączką a ostrzem, umożliwia rytmiczny, kołyszący ruch na powierzchni deski podczas krojenia w plastry i siekania różnych składników.
  • Antypoślizgowy, miły w dotyku uchwyt, wygodnie trzyma się w dłoni.
  • Urzymaniu noży w dobrym stanie przez długi czas sprzyja mycie ręczne w ciepłej wodzie z płynem do naczyń. Po umyciu wytrzeć miekką ściereczką i osuszyć.
Specyfikacja:
Kolor: czarny + srebrny,
Wymiary: 44.6 x 2.5 x 33 cm [szer. x gł. x dł.],

Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne.

Oxo

Użyteczność jest tą wartością, którą w fazie projektu kieruje się amerykańska marka Oxo. Ergonomiczne, ponadpokoleniowe, produkowane z myślą o ułatwieniu pracy w kuchni narzędzia zaproponowane przez nią po raz pierwszy w 1990 roku zapoczątkowały nowy standard dla producentów z całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Oxo zdobyły ponad 150 prestiżowych, międzynarodowych nagród przyznawanych nie tylko pod względem wygody i sprawności użycia, ale również designu.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki