Robert Welch - noże do pizzy 4 szt.

  • Kod produktu MISRW1011V/4
Cena: 171,00 zł
Producent: Robert Welch
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Robert Welch

Robert Welch - noże do pizzy 4 szt.

Zestaw noży do pizzy marki Robert Welch został wykonany z najwyższej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Odpowiedni kształt ostrzy sprawia, że cięcie pizzy jest łatwe i dokładne. Ząbkowane ostrze przechodzi przez wierzchnią, miękką warstwę pizzy, a następnie bez większego trudu tnie twardszy spód.
Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
 
Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Długość ostrza: 11,7 cm
Długość noża: 22,8 cm
Mycie w zmywarce: nie
Gwarancja: 25 lat (gwarancja producenta)
Opakowanie: pudełko prezentowe
 

Robert Welch

Robert Welch to angielska, rodzinna firma założona w 1955 przez Roberta Welcha. Obecnie prowadzona jest przez kolejne pokolenia. Charakteryzuje się doskonałym wzornictwem, wysoką funkcjonalnością oraz najwyższą jakością produktów. Robert Welch stanowi synonim klasycznych sztućców stalowych projektowanych w bardzo nowoczesny sposób. Produkty tej marki były nagradzane w światowych konkursach takich jak Red Dot Design oraz D & D Design and Decoration Award. Sztućce Robert Welch można również zobaczyć w światowych muzeach: Museum of Modern Art w Nowym Jorku , Victoria & Albert Museum w Londynie, British Museum w Londynie oraz Art Museum w Kopenhadze.
Robert Welch zajmuje się produkcją nie tylko sztućców stołowych, ale również sztućców specjalistycznych, garnków, patelni, naczyń do serwowania, świeczników, młynków do przypraw, a nawet lamp oraz biżuterii.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki