Robert Welch - noże do steków Signature 2 szt.

  • Kod produktu SIGSA2065V/2
Cena: 169,00 zł
Producent: Robert Welch
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Robert Welch

Robert Welch - noże do steków Signature 2 szt.

Noże do steków Signature marki Robert Welch zostały wykonane z jednego kawałka specjalnie utwardzanej stali nierdzewnej DIN 1.4116. Ostrze wykonano ręcznie japońską metodą. Odpowiedni kąt nachylenia ostrza (15 º) sprawia, że nóż jest niezwykle ostry. Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść została wytworzona z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego DuPont™. Do stworzenia rękojeści wykorzystano metodę iniekcji, co sprawia, że rękojeść wykonana jest z jednego kawałka tworzywa. Nie było potrzeby nitowania, co znacznie zwiększyło walory estetyczne noża.
 
Kolekcja Signature jest najbardziej znaną i nagradzaną kolekcją Roberta Welch’a. Obejmuje noże kuchenne, narzędzia, nożyczki, tekstylia oraz inne akcesoria kuchenne.
 
Niezależna organizacja CATRA (Cutlery and Allied Trades Research Association) na podstawie testów oceniła noże Signature jako "doskonałe" we wszystkich kategoriach. Spośród 427 ocenianych noży jedynie 1% osiągnęło taki wynik.
 
Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
 
Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Długość ostrza: 22,2 cm
Długość noża: 25 cm
Mycie w zmywarce: tak (zgodnie z instrukcją pielęgnacji i konserwacji). Jednak w celu zachowania noży w jak najlepszym stanie zaleca się mycie ręczne.
Gwarancja: 25 lat (gwarancja producenta)
Opakowanie: pudełko prezentowe
 

Robert Welch

Robert Welch to angielska, rodzinna firma założona w 1955 przez Roberta Welcha. Obecnie prowadzona jest przez kolejne pokolenia. Charakteryzuje się doskonałym wzornictwem, wysoką funkcjonalnością oraz najwyższą jakością produktów. Robert Welch stanowi synonim klasycznych sztućców stalowych projektowanych w bardzo nowoczesny sposób. Produkty tej marki były nagradzane w światowych konkursach takich jak Red Dot Design oraz D & D Design and Decoration Award. Sztućce Robert Welch można również zobaczyć w światowych muzeach: Museum of Modern Art w Nowym Jorku , Victoria & Albert Museum w Londynie, British Museum w Londynie oraz Art Museum w Kopenhadze.
Robert Welch zajmuje się produkcją nie tylko sztućców stołowych, ale również sztućców specjalistycznych, garnków, patelni, naczyń do serwowania, świeczników, młynków do przypraw, a nawet lamp oraz biżuterii.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki