Robert Welch - noże do steków Trattoria 6 szt.

  • Kod produktu TRABR1012V/6
Cena: 178,00 zł
Producent: Robert Welch
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Robert Welch

Robert Welch - noże do steków Trattoria 6 szt.

Ostrza noży do steków Trattoria marki Robert Welch zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 (specjalnie hartowanej i polerowanej). Nitowana rękojeść z tworzywa sztucznego wygodnie leży w dłoni.
 
Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
 
Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Długość: 22,2 cm
Mycie w zmywarce: nie
Gwarancja: 25 lat (gwarancja producenta)
Opakowanie: pudełko prezentowe
 

Robert Welch

Robert Welch to angielska, rodzinna firma założona w 1955 przez Roberta Welcha. Obecnie prowadzona jest przez kolejne pokolenia. Charakteryzuje się doskonałym wzornictwem, wysoką funkcjonalnością oraz najwyższą jakością produktów. Robert Welch stanowi synonim klasycznych sztućców stalowych projektowanych w bardzo nowoczesny sposób. Produkty tej marki były nagradzane w światowych konkursach takich jak Red Dot Design oraz D & D Design and Decoration Award. Sztućce Robert Welch można również zobaczyć w światowych muzeach: Museum of Modern Art w Nowym Jorku , Victoria & Albert Museum w Londynie, British Museum w Londynie oraz Art Museum w Kopenhadze.
Robert Welch zajmuje się produkcją nie tylko sztućców stołowych, ale również sztućców specjalistycznych, garnków, patelni, naczyń do serwowania, świeczników, młynków do przypraw, a nawet lamp oraz biżuterii.
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki