WMF - maselniczka Kult

  • Kod produktu 0609196030
Cena: 159,99 zł
Poprzednia cena: 189,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - maselniczka Kult

Maselniczka Kult marki WMF została wykonana z Cromarganu®. Szczelna pokrywka chroni przed przenikaniem zapachów. Pojemnik pasuje do tradycyjnych kostek masła. Maselniczka ma oryginalny, a za razem elegancki wygląd. Z pewnością doskonale sprawdzi się w każdym domu.
 
Długość: 16,5 cm
Szerokość: 11,5 cm
Wysokość: 5,5 cm
Kolor: srebrny
Materiał: Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Wykończenie: matowe
Mycie w zmywarce: tak
Opakowanie: firmowe pudełko
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 

 Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki