WMF - pojemnik kuchenny Depot, 1 l

  • Kod produktu 661616040
Cena: 99,90 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - pojemnik kuchenny Depot, 1 l

Pojemnik kuchenny Depot marki WMF przeznaczony jest do przechowywania różnego rodzaju suchych produktów spożywczych (np. cukru, makaronu, kasz, orzechów).
Pojemnik wykonany został z najwyższej jakości materiałów.
Prostota i minimalizm pojemnika sprawia, że będzie on doskonale pasował zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych kuchni.
 
Dostępne są również pojemniki Depot o pojemności 1,5 l oraz 2 l.
 
Pojemność: 1 l
Wysokość: 21,5 cm
Średnica: 9,7 cm
Materiał: szkło, wysokiej jakości tworzywo sztuczne, Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki