Lekue - Pokrywka NON-SPILL 22 cm, zielona

  • Kod produktu 1270320V09U002
Cena: 56,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Pokrywa NON-SPILL 22 cm, zielona

Wyprofilowana pokrywka pozwala ujść parze wodnej przez specjalnie zaprojektowane otwory, co powoduje, że nic nie zakłóca cyrkulacji płynu gotowanego dania. Potrawa nie kipi i nie brudzi kuchenek. Przeznaczona do garnków o średnicy od od 14 do 18 cm.
 
W przeciwieństwie do tradycyjnych, wykonanych z metalu czy szkła, silikonowe pokrywki nie hałasują. Silikon jest powłoką nieprzywieralną i higieniczną. Nie pozwala na rozwój bakterii, łatwo się czyści. Otrzymywany ze związku krzemu (piasku), jest odporny na temperaturry od 60 do 220 stopni C - pokrywek można używać w piekarniku, kuchence mikrofalowej, lodówce i zamrażarce. Można je również myć w zmywarce.
 
Kolor: zielony
Wymiary: 22 x 4 cm [średn. x wys.]
Materiał: silikon platinum
Producent: Lekue

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki