Eva Solo - Zaparzacz do herbaty 1.0 l neopren Light Grey

  • Kod produktu 567488
Cena: 335,00 zł
Poprzednia cena: 352,00 zł
Producent: Eva Solo
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Eva Solo

Eva Solo - Zaparzacz do herbaty 1 l, Light Grey

Duński design, który nadaje się do użytku codziennego w domu. Prostota, wyraźne linie, atrakcyjny, pękaty kształ oraz wysoki stopień funkcjonalności to cechy charakterystyczne zaparzacza do herbaty. Neoprenowe okrycie utrzymuje temperaturę zawartości oraz stanowi izolator pozwalający na bezpieczne chwycenie naczynia w dłoń. Stalowy filtr zatrzymuje fusy, odsączając napój. Specjalna zatyczka otwiera się automatycznie w momencie nalewania. Stalowy nalewak w systemie dip-free zapobiega kapaniu podczas nalewania, dbając jednocześnie o elegancki wygląd zaparzacza i sposób podania napoju. 

Tłok umieszczony wewnątrz filtra zapewni nam pełną kontrolę nad parzeniem. Wciskając tłok do końca można szybko i sprawnie przerwać proces parzenia herbaty - bez zbędnego wyciągania zawartości.

Specyfikacja:
Wymiary: pojemność: 1 l
Materiał: stal nierdzewna 18/10, szkło, neopren.
 
Kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanego produktu:
Red Dot 2005,
Baden - Wurttember, International Design Award 2005,
IF Design Award 2006,
Industrial Design Excellence Award IDEA 2006,
G-Mark 2006, Japan,
Good Design Award, Chicago,
The International design Yearbook 2007,
Biennale 2007, Denmark,
Designpreis 2007, Germany.

Eva Solo

Eva Solo to flagowa duńska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów do domu i biura, powstała ponad sto lat temu - w 1913 roku. Proponowane przez nią produkty wyróżniają się niebanalną linią, elegancją, pomysłowością, ponadczasowym charakterem i najwyższą jakością wykonania. Niezwykle przemyślane, idealnie łączą w sobie praktyczność i funkcjonalność z wysoką wartością estetyczną. Stanowią świetny dodatek do każdego domu, niezależnie od rodzaju jego aranżacji - czego najlepszym potwierdzeniem są liczne nagrody zdobywane przez markę podczas światowych wystaw designu.
Akcesoria Eva Solo to także idealne, stylowe i jednocześnie bardzo praktyczne prezenty. Dzięki swojej niepotykanej oryginalności i funkcjonalności z pewnością przypadną do gustu każdej obdarowanej nimi osobie. 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki