Lekue - Zestaw Native do czekoladowego fondue

  • Kod produktu 0200265R10M017
Cena: 124,00 zł
Poprzednia cena: 124,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Zestaw Native do czekoladowego fondue

Naczynie zostało wykonane ze 100% silikonu platinum. Produkt daje możliwość rozpuszczenia czekolady jednocześnie w trzech oddzielnych pojemnikach. Dzięki temu można przygotować czekoladę na 3 różne sposoby. 
Zestaw zawiera:
  • białą miseczkę do wody - wykonaną z tworzywa sztucznego
  • czerwoną silikonową pokrywkę z 3 wgłębieniami - przeznaczoną na 3 różne smaki czekolady
  • cztery kolorowe widelczyki do nadziewania pianek i owoców oraz zamaczania ich w czekoladzie
  • książeczkę z przepisami (w języku angielskim)
Do białego pojemnika należy wlać wodę - do zaznaczonego poziomu. Następnie połamać czekoladę na mniejsze części. Do każdego wgłębienia w silikonowej pokrywce wsypujemy około 75 - 125 g czekolady. Pokrywkę nakładamy na białą miseczkę i wsadzamy do kuchenki mikrofalowej na 4-5 minut (moc 800 W). Czas może się różnić w zależności od mocy i modelu kuchenki. Po zakończeniu podgrzewania wystarczy wymieszać czekoladę widelczykiem. W ten sposób przygotowana czekolada powinna zostać płynna przez około godzinę.

Kolor: biały + czerwony
Wymiary: 19 x 17 x 7,5 cm [szer. włącznie z uszkami x dł. x wys.]; 3 x 200 ml [poj.]
Materiał: Tworzywo sztuczne, 100% platinum silikon
Opakowanie: kolorwe pudełko kartonowe
Gwarancja: 2 lata 
 

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki