WMF - szczypce grillowe Hello FUNctionals

  • Kod produktu 1877166030
Cena: 139,00 zł
Poprzednia cena: 159,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - szczypce grillowe Hello FUNctionals

Szczypce grillowe Hello FUNctionals marki WMF to niezwykle praktyczny przyrząd wykonany z najwyższej jakości polerowanej stali nierdzewnej Cromargan®.
Szczypce posiadają mechanizm kulkowy – umożliwiający ich składanie i rozkładanie. Dzięki temu zajmują one mniej miejsca w kuchennej szafce.
Przyrząd jest łatwy w czyszczeniu. Można go myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce.
 
Długość: 35,2 cm
Szerokość: 4,2 cm
Materiał: tworzywo sztuczne, Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Mycie w zmywarce: tak
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 

 Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki